Pal Media Ana Sayfa
PAL MEDİA MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK POLİTİKASI

PAL MEDİA MOBİL UYGULAMALARI GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu Gizlilik Politikası, Pal Media, Pal Fm,Pal Station, Pal Nostalji, Pal Orient ve Pal Doğa'ya  ait Radyo Mobil Uygulamasına erişim sağlayacak kişilerin (Kullanıcıların) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır. İşbu Gizlilik Politikası Pal Media, Pal Fm,Pal Station, Pal Nostalji, Pal Orient ve Pal Doğa (Radyo Yayınlarının) Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. Pal Media, Pal Fm,Pal Station, Pal Nostalji, Pal Orient ve Pal Doğa işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulamasında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Pal Media, Pal Fm,Pal Station, Pal Nostalji, Pal Orient ve Pal Doğa’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.

1. Bilgilerin Paylaşılması Pal Media, Pal Fm,Pal Station, Pal Nostalji, Pal Orient ve Pal Doğa Marka olarak Mobil Uygulama içerisindeki Kullanıcıya ait bilgilerin hiçbir şekilde tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmadığı

2. Bilgilerin Kullanılması başlığında açıklanmıştır. İşbu başlığa dayanarak kayıt altında olmayan verilerin üçüncü taraflar ile paylaşılmayacaktır.

3. Kullanıcı İzinleri Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir.

4. Kullanım durumu gibi uygulanamanınn sorunsuz ve cihazınızda düzgün çalışabilmesi için onaylamadan alınmış izinleri kabul ediyorum.

5. Hizmet ve Gizlilik Koşulları Pal Media, Pal Fm,Pal Station, Pal Nostalji, Pal Orient ve Pal Doğa Mobil Uygulamalarında yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. 

6. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle Pal Media, Pal Fm,Pal Station, Pal Nostalji, Pal Orient ve Pal Doğa Marka ve Logosu'nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.